fbpx

Zasady wynagradzania są bardzo proste i klarowne.

Nowo zarejestrowany partner otrzymuje 15% od transakcji Klienta skierowanego przez link partnerski.

Czas żywotności ciastka wynosi 30 dni od kliknięcia w link partnerski – oznacza to, że jeżeli Klient nie dokonał zakupu na naszej stronie przy pierwszym kontakcie – jesteśmy w stanie go zidentyfikować jeszcze przez kolejne 30 dni od momentu kliknięcia w link partnera – za zakup w okresie 30 dni (nawet jeżeli klient wejdzie za pośrednictwem bezpośredniego wejścia na naszą witrynę) partner dostaje wynagrodzenie.

Partner który osiągnie miesięczne dochody powyżej 200zł wchodzi na wyższy poziom wynagrodzenia i otrzyma kolejne 5% prowizji.

Wynagrodzenie zostanie wypłacone po osiągnięciu minimum 100zł prowizji na koncie.

Wynagrodzenie zostanie przesłane na konto bankowe podane przy rejestracji partnera – do 10 dnia każdego miesiąca.

W przypadku nie osiągnięcia progu wypłaty prowizji – pieniądze zostaną wypłacone po miesiącu w którym próg zostanie osiągnięty.

 

W przypadku chęci rozszerzenia współpracy zapraszamy do kontaktu na kontakt@megapage.pl


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/megapage/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/megapage/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/megapage/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/megapage/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52